3EZ5.6D5/TR12
MicrosemiMicrosemi
3EZ5.6D5/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3EZ5.6D5/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 5.6V 3W DO204AL
Fitxak: 3EZ5.6D5/TR12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
3EZ5.6D5/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3EZ5.6D5/TR12 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 5.6V 3W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 117770 pcs Datuen fitxa 3EZ5.6D5/TR12.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 5.6V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41)
Series - Energia - Max 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Beste izenak 3EZ5.6D5
3EZ5.6D5-ND
Q2107515
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 2.5 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 5.6V 3W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41) Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 2V