3EZ27D2E3/TR12
MicrosemiMicrosemi
3EZ27D2E3/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3EZ27D2E3/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 27V 3W DO204AL
Fitxak: 3EZ27D2E3/TR12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
3EZ27D2E3/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3EZ27D2E3/TR12 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 27V 3W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104663 pcs Datuen fitxa 3EZ27D2E3/TR12.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 27V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41)
Series - Energia - Max 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 10 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 27V 3W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 20.6V Oinarriaren zati kopurua 3EZ27