3EZ190D5/TR8
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
3EZ190D5/TR8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3EZ190D5/TR8
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 190V 3W DO204AL
Fitxak: 3EZ190D5/TR8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
3EZ190D5/TR8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3EZ190D5/TR8 fabrikatzailea Microsemi Corporation
deskribapena DIODE ZENER 190V 3W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5412 pcs Datuen fitxa 3EZ190D5/TR8.pdf
Tentsioa - isolamendua 800 Ohm Tentsioa - Tasa DO-204AL (DO-41)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 3W polarizazio DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia 3EZ190D5/TR8
Inpedantzia (Max) (Zzt) 190V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 3W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% Diode konfigurazioa 500nA @ 144.8V
deskribapena DIODE ZENER 190V 3W DO204AL Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.2V @ 200mA