30KPA144AE3/TR13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30KPA144AE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 144V 223.2V P600
Fitxak: 30KPA144AE3/TR13.pdf
  • Mezua
30KPA144AE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30KPA144AE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 144V 223.2V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6173 pcs Datuen fitxa 30KPA144AE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 144V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 223.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 160.8V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 135.8A
Edukiera @ maiztasuna - Oinarriaren zati kopurua 30KPA144
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
30KPA144A-HRA
30KPA144A-HRA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 144V 223.2V P600
Stockean: 3996 pcs
Deskarga: 30KPA144A-HRA.pdf
RFQ
30KPA144
30KPA144
deskribapena: TVS DIODE 144V 234.36V P600