30KPA132CE3/TR13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30KPA132CE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 132V P600
Fitxak: 30KPA132CE3/TR13.pdf
  • Mezua
30KPA132CE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30KPA132CE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 132V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5349 pcs Datuen fitxa 30KPA132CE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 132V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 138.96V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 30000W (30kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole