1PMT5928AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
1PMT5928AE3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1PMT5928AE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 13V 3W DO216AA
Fitxak: 1PMT5928AE3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
1PMT5928AE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1PMT5928AE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 13V 3W DO216AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 177562 pcs Datuen fitxa 1PMT5928AE3/TR13.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 13V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±10% Hornitzaileen gailuen paketea DO-216AA
Series - Energia - Max 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-216AA
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 7 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 13V 3W ±10% Surface Mount DO-216AA
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 9.9V Oinarriaren zati kopurua 1PMT5928