1N5956BP/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5956BP/TR8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5956BP/TR8
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 200V 1.5W DO204AL
Fitxak: 1N5956BP/TR8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
1N5956BP/TR8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5956BP/TR8 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 200V 1.5W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6171 pcs Datuen fitxa 1N5956BP/TR8.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 200V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41)
Series - Energia - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 1200 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 200V 1.5W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 152V Oinarriaren zati kopurua 1N5956
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1N5956C
1N5956C
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: ZENER DIODE
Stockean: 12505 pcs
Deskarga: 1N5956C.pdf
RFQ
1N5956BG
1N5956BG
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 200V 3W AXIAL
Stockean: 243885 pcs
Deskarga: 1N5956BG.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DIODE ZENER 200V 1.25W DO204AL
Deskarga: 1N5956B G.pdf
1N5956BUR-1
1N5956BUR-1
deskribapena: DIODE ZENER 200V 1.25W DO213AB
Deskarga: 1N5956BUR-1.pdf
1N5956B
1N5956B
fabrikatzaileak: ON Semiconductor