1N5940BP/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N5940BP/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5940BP/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 43V 1.5W DO204AL
Fitxak: 1N5940BP/TR12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1N5940BP/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5940BP/TR12 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 43V 1.5W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 70226 pcs Datuen fitxa 1N5940BP/TR12.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 43V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41)
Series - Energia - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 53 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 43V 1.5W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 32.7V Oinarriaren zati kopurua 1N5940
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1N5940BPE3/TR8
1N5940BPE3/TR8
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DIODE ZENER 43V 1.5W DO204AL
Stockean: 130816 pcs
Deskarga: 1N5940BPE3/TR8.pdf
RFQ
1N5940B BK
1N5940B BK
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 43V 1.5W DO41