1N5935BP/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N5935BP/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5935BP/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 28V 1.5W DO204AL
Fitxak: 1N5935BP/TR12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1N5935BP/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5935BP/TR12 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 28V 1.5W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 68859 pcs Datuen fitxa 1N5935BP/TR12.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 28V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41)
Series - Energia - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 23 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 28V 1.5W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 20.6V Oinarriaren zati kopurua 1N5935
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1N5935B BK
1N5935B BK
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 27V 1.5W DO41
Stockean: 836790 pcs
Deskarga: 1N5935B BK.pdf
RFQ
1N5935C G
1N5935C G
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DIODE ZENER 27V 1.25W DO204AL
Stockean: 4945 pcs
Deskarga: 1N5935C G.pdf
RFQ
1N5935B
1N5935B
fabrikatzaileak: ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 27V 3W AXIAL