1N5926BP/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5926BP/TR8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5926BP/TR8
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 11V 1.5W DO204AL
Fitxak: 1N5926BP/TR8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
1N5926BP/TR8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5926BP/TR8 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 11V 1.5W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 73972 pcs Datuen fitxa 1N5926BP/TR8.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 11V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41)
Series - Energia - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 5.5 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 11V 1.5W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 8.4V Oinarriaren zati kopurua 1N5926
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1N5926CE3/TR13
1N5926CE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DIODE ZENER 11V 1.5W DO204AL
Stockean: 93783 pcs
Deskarga: 1N5926CE3/TR13.pdf
RFQ
1N5926B
1N5926B
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: ZENER DIODE
Stockean: 32390 pcs
Deskarga: 1N5926B.pdf
RFQ
1N5926B BK
1N5926B BK
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 11V 1.5W DO41