1N5925CP/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
1N5925CP/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5925CP/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 10V 1.5W DO204AL
Fitxak: 1N5925CP/TR12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1N5925CP/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5925CP/TR12 fabrikatzailea Microsemi Corporation
deskribapena DIODE ZENER 10V 1.5W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 50622 pcs Datuen fitxa 1N5925CP/TR12.pdf
Tentsioa - isolamendua 4.5 Ohm Tentsioa - Tasa DO-204AL (DO-41)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 1.5W polarizazio DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1N5925CP/TR12
Inpedantzia (Max) (Zzt) 10V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 1.5W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±2% Diode konfigurazioa 5µA @ 8V
deskribapena DIODE ZENER 10V 1.5W DO204AL Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.2V @ 200mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1N5925BRL
1N5925BRL
fabrikatzaileak: ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 10V 3W AXIAL
Stockean: 7049 pcs
Deskarga: 1N5925BRL.pdf
RFQ
1N5925BRLG
1N5925BRLG
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Stockean: 221713 pcs
Deskarga: 1N5925BRLG.pdf
RFQ
1N5925C G
1N5925C G
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DIODE ZENER 10V 1.25W DO204AL
Deskarga: 1N5925C G.pdf
1N5925CE3/TR13
1N5925CE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DIODE ZENER 10V 1.5W DO204AL