1N5918BPE3/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5918BPE3/TR8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5918BPE3/TR8
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 5.1V 1.5W DO204AL
Fitxak: 1N5918BPE3/TR8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
1N5918BPE3/TR8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5918BPE3/TR8 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 5.1V 1.5W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129378 pcs Datuen fitxa 1N5918BPE3/TR8.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 5.1V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41)
Series - Energia - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 4 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 5.1V 1.5W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 2V Oinarriaren zati kopurua 1N5918
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1N5918BP/TR12
1N5918BP/TR12
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DIODE ZENER 5.1V 1.5W DO204AL
Stockean: 74246 pcs
Deskarga: 1N5918BP/TR12.pdf
RFQ
1N5918B BK
1N5918B BK
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 5.1V 1.5W DO41
Stockean: 867435 pcs
Deskarga: 1N5918B BK.pdf
RFQ
1N5918B G
1N5918B G
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DIODE ZENER 5.1V 1.25W DO204AL