1N5914CP/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N5914CP/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5914CP/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 3.6V 1.5W DO204AL
Fitxak: 1N5914CP/TR12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
1N5914CP/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5914CP/TR12 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 3.6V 1.5W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6584 pcs Datuen fitxa 1N5914CP/TR12.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 3.6V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41)
Series - Energia - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 9 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 3.6V 1.5W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 75µA @ 1V Oinarriaren zati kopurua 1N5914
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1N5914E3/TR13
1N5914E3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DIODE ZENER 3.6V 1.5W DO204AL