1N5379B/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N5379B/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5379B/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 110V 5W T18
Fitxak: 1N5379B/TR12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
1N5379B/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5379B/TR12 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 110V 5W T18 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2965 pcs Datuen fitxa 1N5379B/TR12.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 110V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 1A
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea T-18
Series - Energia - Max 5W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua T-18, Axial
Beste izenak 1N5379B
1N5379B/TR12TR
1N5379BMSTR
1N5379BMSTR-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 125 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 110V 5W ±5% Through Hole T-18 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 79.2V