1N5377AE3/TR12
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5377AE3/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 91V 5W T18
Fitxak: 1N5377AE3/TR12.pdf
  • Mezua
1N5377AE3/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5377AE3/TR12 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 91V 5W T18 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6369 pcs Datuen fitxa 1N5377AE3/TR12.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 91V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 1A
tolerantzia ±10% Hornitzaileen gailuen paketea T-18
Series - Energia - Max 5W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua T-18, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 75 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 91V 5W ±10% Through Hole T-18
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 65.5V Oinarriaren zati kopurua 1N5377