1N5363/TR12
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5363/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 30V 5W T18
Fitxak: 1N5363/TR12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
1N5363/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5363/TR12 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 30V 5W T18 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2843 pcs Datuen fitxa 1N5363/TR12.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 30V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 1A
tolerantzia ±20% Hornitzaileen gailuen paketea T-18
Series - Energia - Max 5W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua T-18, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 8 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 30V 5W ±20% Through Hole T-18
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 21.6V Oinarriaren zati kopurua 1N5363