1N5271BDO35
MicrosemiMicrosemi
1N5271BDO35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5271BDO35
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 100V 500MW DO35
Fitxak: 1N5271BDO35.pdf
  • Mezua
1N5271BDO35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5271BDO35 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 100V 500MW DO35 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3843 pcs Datuen fitxa 1N5271BDO35.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 100V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.5V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea DO-35
Series - Energia - Max 500mW