1N5235BDO35
MicrosemiMicrosemi
1N5235BDO35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5235BDO35
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 6.8V 500MW DO35
Fitxak: 1N5235BDO35.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
1N5235BDO35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5235BDO35 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 6.8V 500MW DO35 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5960 pcs Datuen fitxa 1N5235BDO35.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 6.8V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.5V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea DO-35
Series - Energia - Max 500mW