1N5226BE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N5226BE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena ZENER DIODES
Fitxak: 1N5226BE3.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
463 pcs
  • Mezua
1N5226BE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N5226BE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena ZENER DIODES Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 43556 pcs Datuen fitxa 1N5226BE3.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 3.3V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.5V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea DO-35 (DO-204AH)
Series - RoHS egoera RoHS Compliant
Energia - Max 500mW Pakete / kasua DO-204AH, DO-35, Axial
Beste izenak 1N5226BE3MS Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Muntaketa mota Through Hole Inpedantzia (Max) (Zzt) 28 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 3.3V 500mW ±5% Through Hole DO-35 (DO-204AH) Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 25µA @ 1V