1N4752CPE3/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N4752CPE3/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N4752CPE3/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 33V 1W DO204AL
Fitxak: 1N4752CPE3/TR12.pdf
  • Mezua
1N4752CPE3/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N4752CPE3/TR12 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 33V 1W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 102867 pcs Datuen fitxa 1N4752CPE3/TR12.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 33V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41)
Series - Energia - Max 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 45 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 33V 1W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 25.1V Oinarriaren zati kopurua 1N4752
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1N4752A_T50R
1N4752A_T50R
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 33V 1W DO41
Stockean: 3156 pcs
Deskarga: 1N4752A_T50R.pdf
RFQ
1N4752CPE3/TR8
1N4752CPE3/TR8
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DIODE ZENER 33V 1W DO204AL
Stockean: 107967 pcs
Deskarga: 1N4752CPE3/TR8.pdf
RFQ
1N4752CP/TR12
1N4752CP/TR12
fabrikatzaileak: Microsemi Corporation
Deskarga: 1N4752CP/TR12.pdf
1N4752A_S00Z
1N4752A_S00Z
deskribapena: DIODE ZENER 33V 1W 5% DO-41