1N4745PE3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
1N4745PE3/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N4745PE3/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 16V 1W DO204AL
Fitxak: 1N4745PE3/TR12.pdf
  • Mezua
1N4745PE3/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N4745PE3/TR12 fabrikatzailea Microsemi Corporation
deskribapena DIODE ZENER 16V 1W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147080 pcs Datuen fitxa 1N4745PE3/TR12.pdf
Tentsioa - isolamendua 16 Ohm Tentsioa - Tasa DO-204AL (DO-41)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 1W polarizazio DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 16V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 1W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% Diode konfigurazioa 5µA @ 12.2V
deskribapena DIODE ZENER 16V 1W DO204AL Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.2V @ 200mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1N4745P/TR12
1N4745P/TR12
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DIODE ZENER 16V 1W DO204AL
Stockean: 68475 pcs
Deskarga: 1N4745P/TR12.pdf
RFQ
1N4746A
1N4746A
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 18V 1W DO41
Stockean: 338645 pcs
Deskarga: 1N4746A.pdf
RFQ
1N4746 G
1N4746 G
fabrikatzaileak: Microsemi Corporation
deskribapena: DIODE ZENER 18V 1W DO204AL