1N4743CP/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
1N4743CP/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N4743CP/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 13V 1W DO204AL
Fitxak: 1N4743CP/TR12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
1N4743CP/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N4743CP/TR12 fabrikatzailea Microsemi Corporation
deskribapena DIODE ZENER 13V 1W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 58576 pcs Datuen fitxa 1N4743CP/TR12.pdf
Tentsioa - isolamendua 10 Ohm Tentsioa - Tasa DO-204AL (DO-41)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 1W polarizazio DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1N4743CP/TR12
Inpedantzia (Max) (Zzt) 13V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 1W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±2% Diode konfigurazioa 5µA @ 9.9V
deskribapena DIODE ZENER 13V 1W DO204AL Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.2V @ 200mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1N4743CP/TR8
1N4743CP/TR8
fabrikatzaileak: Microsemi Corporation
deskribapena: DIODE ZENER 13V 1W DO204AL
Stockean: 62700 pcs
Deskarga: 1N4743CP/TR8.pdf
RFQ
1N4743G A0G
1N4743G A0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Stockean: 2135111 pcs
Deskarga: 1N4743G A0G.pdf
RFQ
1N4743A_S00Z
1N4743A_S00Z
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 13V 1W 5% DO-41