1N4732APE3/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N4732APE3/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N4732APE3/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 4.7V 1W DO204AL
Fitxak: 1N4732APE3/TR12.pdf
  • Mezua
1N4732APE3/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N4732APE3/TR12 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 4.7V 1W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5369 pcs Datuen fitxa 1N4732APE3/TR12.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 4.7V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41)
Series - Energia - Max 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 8 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 4.7V 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 1V Oinarriaren zati kopurua 1N4732
Produktu erlazionatuak
1N4732A-TP
1N4732A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: DIODE ZENER 4.7V 1W DO41G
Stockean: 344230 pcs
Deskarga: 1N4732A-TP.pdf
RFQ
1N4732ATA
1N4732ATA
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: DIODE ZENER 4.7V 1W DO41
Stockean: 3044310 pcs
Deskarga: 1N4732ATA.pdf
RFQ
1N4732A_S00Z
1N4732A_S00Z
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 4.7V 1W 5% DO-41
Deskarga:
1N4732AP/TR8
1N4732AP/TR8
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DIODE ZENER 4.7V 1W DO204AL
Deskarga: 1N4732AP/TR8.pdf
1N4732A_T50R
1N4732A_T50R