1N4730AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
1N4730AE3/TR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N4730AE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 3.9V 1W DO204AL
Fitxak:
  • Mezua
1N4730AE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N4730AE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 3.9V 1W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6661 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 3.9V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41)
Series - Energia - Max 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 9 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 3.9V 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50µA @ 1V Oinarriaren zati kopurua 1N4730
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1N4730A-T
1N4730A-T
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE ZENER 1.3W DO41