1EZ190D2/TR12
MicrosemiMicrosemi
1EZ190D2/TR12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1EZ190D2/TR12
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 190V 1W DO204AL
Fitxak: 1EZ190D2/TR12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
1EZ190D2/TR12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1EZ190D2/TR12 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 190V 1W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6966 pcs Datuen fitxa 1EZ190D2/TR12.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 190V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41)
Series - Energia - Max 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 1700 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 190V 1W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 144.8V Oinarriaren zati kopurua 1EZ190