1EZ120D/TR8
MicrosemiMicrosemi
1EZ120D/TR8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1EZ120D/TR8
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 120V 1W DO204AL
Fitxak: 1EZ120D/TR8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
1EZ120D/TR8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1EZ120D/TR8 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 120V 1W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2701 pcs Datuen fitxa 1EZ120D/TR8.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 120V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±20% Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41)
Series - Energia - Max 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 710 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 120V 1W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 91.2V Oinarriaren zati kopurua 1EZ120