15KPA54AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KPA54AE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 54V 87.7V P600
Fitxak: 15KPA54AE3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
15KPA54AE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KPA54AE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 54V 87.7V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9545 pcs Datuen fitxa 15KPA54AE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 54V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 87.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 60.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 172.2A
Edukiera @ maiztasuna - Oinarriaren zati kopurua 15KPA54
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15KPA54
15KPA54
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 54V 92.09V P600
Stockean: 16097 pcs
Deskarga: 15KPA54.pdf
RFQ
15KPA54A
15KPA54A
deskribapena: TVS DIODE 54V 87.7V P600