15KPA33CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KPA33CE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 33V P600
Fitxak: 15KPA33CE3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
15KPA33CE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KPA33CE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 33V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10420 pcs Datuen fitxa 15KPA33CE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 33V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 34.79V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole