15KPA260AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KPA260AE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 260V 416.7V P600
Fitxak: 15KPA260AE3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
15KPA260AE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KPA260AE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 260V 416.7V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10115 pcs Datuen fitxa 15KPA260AE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 260V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 416.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 290.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36.2A
Edukiera @ maiztasuna - Oinarriaren zati kopurua 15KPA260
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15KPA260CA-HR
15KPA260CA-HR
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 260VWM 416.7VC AXIAL
Stockean: 4933 pcs
Deskarga:
RFQ
15KPA260CA
15KPA260CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 260V 416.7V P600
Stockean: 13194 pcs
Deskarga: 15KPA260CA.pdf
RFQ
15KPA260
15KPA260
deskribapena: TVS DIODE 260V 437.54V P600
Deskarga: 15KPA260.pdf
15KPA260ATR
15KPA260ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: 15KPA260ATR.pdf
15KPA260A
15KPA260A