M29F800DB55N6E
Micron TechnologyMicron Technology
M29F800DB55N6E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M29F800DB55N6E
Fabrikatzaileak / Marka: Micron Technology
Produktuaren Deskribapena IC FLASH 8M PARALLEL 48TSOP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
576 pcs
  • Mezua
M29F800DB55N6Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M29F800DB55N6E fabrikatzailea Micron Technology
deskribapena IC FLASH 8M PARALLEL 48TSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23195 pcs Datuen fitxa
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 55ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia FLASH - NOR Hornitzaileen gailuen paketea 48-TSOP
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)