UF4001-AP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
UF4001-AP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UF4001-AP
Fabrikatzaileak / Marka: Micro Commercial Components (MCC)
Produktuaren Deskribapena DIODE GPP ULT FAST 1A DO-41
Fitxak: UF4001-AP.pdf
  • Mezua
UF4001-APren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UF4001-AP fabrikatzailea Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena DIODE GPP ULT FAST 1A DO-41 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5596 pcs Datuen fitxa UF4001-AP.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 40V Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 50V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-41 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 50ns
Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 50V 1A Through Hole DO-41 Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 1A
Capacitance @ Vr, F 20pF @ 4V, 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UF4001 BK
UF4001 BK
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: DIODE GEN PURP 50V 1A DO41
Stockean: 3420 pcs
Deskarga: UF4001 BK.pdf
RFQ
UF4001 B0G
UF4001 B0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE GEN PURP 50V 1A DO204AL