SMCJ1.5KE27CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMCJ1.5KE27CA-TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ1.5KE27CA-TP
Fabrikatzaileak / Marka: Micro Commercial Components (MCC)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB
Fitxak: SMCJ1.5KE27CA-TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMCJ1.5KE27CA-TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ1.5KE27CA-TP fabrikatzailea Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 385218 pcs Datuen fitxa SMCJ1.5KE27CA-TP.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 23.1V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 37.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 25.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMC) Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak SMCJ1.5KE27CA-TPMSTR
SMCJ15KE27CATP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 40.5A