SMCJ1.5KE180A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ1.5KE180A-TP
Fabrikatzaileak / Marka: Micro Commercial Components (MCC)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 154V 246V DO214AB
Fitxak: SMCJ1.5KE180A-TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMCJ1.5KE180A-TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ1.5KE180A-TP fabrikatzailea Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena TVS DIODE 154V 246V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 237359 pcs Datuen fitxa SMCJ1.5KE180A-TP.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 154V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 246V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 171V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMC)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A Edukiera @ maiztasuna -