MIC5317-1.5YMT-TZ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5317-1.5YMT-TZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5317-1.5YMT-TZ
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 150MA 4DFN
Fitxak: MIC5317-1.5YMT-TZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MIC5317-1.5YMT-TZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5317-1.5YMT-TZ fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 150MA 4DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 910990 pcs Datuen fitxa MIC5317-1.5YMT-TZ.pdf
Tentsio askea (Max) 0.38V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea 4-DFN (1x1) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 4-UDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 1611-MIC5317-1.5YMT-TZCT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA 4-DFN (1x1) Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 39µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable