MIC5317-1.5YM5-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5317-1.5YM5-T5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5317-1.5YM5-T5
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5
Fitxak: MIC5317-1.5YM5-T5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MIC5317-1.5YM5-T5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5317-1.5YM5-T5 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 512350 pcs Datuen fitxa MIC5317-1.5YM5-T5.pdf
Tentsio askea (Max) 0.38V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 576-4484-2
MIC5317-1.5YM5 T5
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA SOT-23-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 39µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable