MD160S16M5-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD160S16M5-BP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MD160S16M5-BP
Fabrikatzaileak / Marka: Micro Commercial Components (MCC)
Produktuaren Deskribapena BRIDGE RECT 1600V 160A M5 PAC
Fitxak: MD160S16M5-BP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MD160S16M5-BPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MD160S16M5-BP fabrikatzailea Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena BRIDGE RECT 1600V 160A M5 PAC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1868 pcs Datuen fitxa MD160S16M5-BP.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) 1.6kV Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.75V @ 300A
Teknologia Standard Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua M5 Module
Beste izenak MD160S16M5-BPMS Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Three Phase
Deskribapen zehatza Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500µA @ 1600V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 160A