GBU15K-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
GBU15K-BP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GBU15K-BP
Fabrikatzaileak / Marka: Micro Commercial Components (MCC)
Produktuaren Deskribapena BRIDGE RECTIFIER 15A 800V GBU
Fitxak: GBU15K-BP.pdf
  • Mezua
GBU15K-BPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GBU15K-BP fabrikatzailea Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena BRIDGE RECTIFIER 15A 800V GBU Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64496 pcs Datuen fitxa GBU15K-BP.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) 800V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 7.5A
Teknologia Standard Hornitzaileen gailuen paketea GBU
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SIP, GBU Beste izenak GBU15K-BPMS
GBU15KBP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Single Phase Deskribapen zehatza Bridge Rectifier Single Phase Standard 800V Through Hole GBU
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 800V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 15A
Oinarriaren zati kopurua GBU15
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GBU15D-BP
GBU15D-BP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: BRIDGE RECTIFIER 15A 200V GBU
Stockean: 61337 pcs
Deskarga: GBU15D-BP.pdf
RFQ
GBU15L05HD2G
GBU15L05HD2G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: BRIDGE RECT 1PHASE 600V 15A GBU
Stockean: 50804 pcs
Deskarga: GBU15L05HD2G.pdf
RFQ
GBU15J
GBU15J
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE BRIDGE 600V 15A GBU