ESD12VD7-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
ESD12VD7-TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESD12VD7-TP
Fabrikatzaileak / Marka: Micro Commercial Components (MCC)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12V 23.7V SOD723
Fitxak: ESD12VD7-TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ESD12VD7-TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESD12VD7-TP fabrikatzailea Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena TVS DIODE 12V 23.7V SOD723 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 214933 pcs Datuen fitxa ESD12VD7-TP.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 23.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 13.5V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-723
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 128W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SOD-723 Beste izenak ESD12VD7-TPMSCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.4A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna 30pF @ 1MHz