BZV55C5V1-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
BZV55C5V1-TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZV55C5V1-TP
Fabrikatzaileak / Marka: Micro Commercial Components (MCC)
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 5.1V 500MW MINIMELF
Fitxak: BZV55C5V1-TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
BZV55C5V1-TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZV55C5V1-TP fabrikatzailea Micro Commercial Co
deskribapena DIODE ZENER 5.1V 500MW MINIMELF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1507467 pcs Datuen fitxa BZV55C5V1-TP.pdf
Tentsioa - isolamendua 35 Ohm Tentsioa - Tasa Mini MELF
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 500mW polarizazio DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Beste izenak BZV55C5V1-TPMSTR
BZV55C5V1TP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia BZV55C5V1-TP Inpedantzia (Max) (Zzt) 5.1V
Zabaldutako deskribapena Zener Diode 500mW ±6% Surface Mount Mini MELF ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±6%
Diode konfigurazioa 100nA @ 1V deskribapena DIODE ZENER 5.1V 500MW MINIMELF
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.5V @ 200mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZV55C56 L1G
BZV55C56 L1G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 56V 500MW MINI MELF
Stockean: 3181805 pcs
Deskarga: BZV55C56 L1G.pdf
RFQ
BZV55C5V1 L1G
BZV55C5V1 L1G
deskribapena: DIODE ZENER 5.1V 500MW MINI MELF
Stockean: 3524023 pcs
Deskarga: BZV55C5V1 L1G.pdf
RFQ
BZV55C56 L0G
BZV55C56 L0G