AZ23C5V1-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
AZ23C5V1-TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AZ23C5V1-TP
Fabrikatzaileak / Marka: Micro Commercial Components (MCC)
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER ARRAY 5.1V SOT23
Fitxak: AZ23C5V1-TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
AZ23C5V1-TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AZ23C5V1-TP fabrikatzailea Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena DIODE ZENER ARRAY 5.1V SOT23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1433222 pcs Datuen fitxa AZ23C5V1-TP.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 5.1V tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23 Series -
Energia - Max 300mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Beste izenak AZ23C5V1-TPMSTR
AZ23C5V1TP
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 60 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 5.1V 300mW ±5% SOT-23