AT91M55800A-33AU
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT91M55800A-33AU
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT ROMLESS 176LQFP
Fitxak: 1.AT91M55800A-33AU.pdf2.AT91M55800A-33AU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
AT91M55800A-33AUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT91M55800A-33AU fabrikatzailea Microchip Technology
deskribapena IC MCU 32BIT ROMLESS 176LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8273 pcs Datuen fitxa 1.AT91M55800A-33AU.pdf2.AT91M55800A-33AU.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) ROMless Tentsioa - Tasa 176-LQFP (24x24)
Series AT91 RoHS egoera Tray
Alderantzizko berreskuratzea (trr) 33MHz eskatzen POR, WDT
Programaren memoria mota - Programaren Memoria Tamaina EBI/EMI, SPI, UART/USART
polarizazio 176-LQFP Beste izenak AT91M55800A33AU
Osziladore mota A/D 8x10b; D/A 2x10b Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Sistema eragilea ARM7® Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia AT91M55800A-33AU Zabaldutako deskribapena ARM7® AT91 Microcontroller IC 16/32-Bit 33MHz ROMless 176-LQFP (24x24)
deskribapena IC MCU 32BIT ROMLESS 176LQFP Datuen SRAM Byteak -
Datuen bihurgailuak 2.7 V ~ 3.6 V Core Size 8K x 8