AT91M55800A-33CI-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT91M55800A-33CI-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT91M55800A-33CI-T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT ROMLESS 176LFBGA
Fitxak: 1.AT91M55800A-33CI-T.pdf2.AT91M55800A-33CI-T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT91M55800A-33CI-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT91M55800A-33CI-T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
Kopurua eskuragarri 3091 pcs Datuen fitxa 1.AT91M55800A-33CI-T.pdf2.AT91M55800A-33CI-T.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 176-BGA (13x13)
Abiadura 33MHz Series AT91