30KP160CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
30KP160CA-TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30KP160CA-TP
Fabrikatzaileak / Marka: Micro Commercial Components (MCC)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 160V 252.6V R-6
Fitxak: 30KP160CA-TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
30KP160CA-TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30KP160CA-TP fabrikatzailea Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena TVS DIODE 160V 252.6V R-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10475 pcs Datuen fitxa 30KP160CA-TP.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 160V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 252.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 178.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea R-6 Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 30000W (30kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua R6, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole