1.5KE68A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE68A-TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5KE68A-TP
Fabrikatzaileak / Marka: Micro Commercial Components (MCC)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 58.1V 92V DO201AE
Fitxak: 1.5KE68A-TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
1.5KE68A-TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5KE68A-TP fabrikatzailea Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena TVS DIODE 58.1V 92V DO201AE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 179449 pcs Datuen fitxa 1.5KE68A-TP.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 58.1V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 92V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 64.6V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-201AE
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-201AE, Axial Beste izenak 1.5KE68A-TPMSCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua 1.5KE eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1.5KE68A-E3/54
1.5KE68A-E3/54
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 58.1V 92V 1.5KE
Stockean: 172858 pcs
Deskarga: 1.5KE68A-E3/54.pdf
RFQ
1.5KE68AHE3/51
1.5KE68AHE3/51
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 1500W 1.5KE
Stockean: 3850 pcs
Deskarga: 1.5KE68AHE3/51.pdf
RFQ
1.5KE68AHE3_A/C
1.5KE68AHE3_A/C
Deskarga: 1.5KE68AHE3_A/C.pdf
1.5KE68A-TB
1.5KE68A-TB
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 58.1VWM 92VC AXIAL
Deskarga: 1.5KE68A-TB.pdf
1.5KE68A-T
1.5KE68A-T
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 58.1V 92V DO201