1.5KE440A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE440A-TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5KE440A-TP
Fabrikatzaileak / Marka: Micro Commercial Components (MCC)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 376V 602V DO201AE
Fitxak: 1.5KE440A-TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
1.5KE440A-TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5KE440A-TP fabrikatzailea Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena TVS DIODE 376V 602V DO201AE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 162314 pcs Datuen fitxa 1.5KE440A-TP.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 376V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 602V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 418V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-201AE
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-201AE, Axial Beste izenak 1.5KE440A-TPMSCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole