1.5KE30A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE30A-TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5KE30A-TP
Fabrikatzaileak / Marka: Micro Commercial Components (MCC)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 25.6V 41.4V DO201AE
Fitxak: 1.5KE30A-TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
2400 pcs
  • Mezua
1.5KE30A-TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5KE30A-TP fabrikatzailea Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena TVS DIODE 25.6V 41.4V DO201AE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 603625 pcs Datuen fitxa 1.5KE30A-TP.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 25.6V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 41.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 28.5V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-201AE
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-201AE, Axial Beste izenak 1.5KE30A-TPMSTR
15KE30ATP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua 1.5KE eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1.5KE30A-T
1.5KE30A-T
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 25.6V 41.4V DO201