VN2410L-G-P014
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VN2410L-G-P014
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 240V 0.19A TO92-3
Fitxak: VN2410L-G-P014.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
VN2410L-G-P014ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VN2410L-G-P014 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MOSFET N-CH 240V 0.19A TO92-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 143434 pcs Datuen fitxa VN2410L-G-P014.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-92-3
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 10 Ohm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 1W (Tc) Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 125pF @ 25V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 2.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 240V
Deskribapen zehatza N-Channel 240V 190mA (Tj) 1W (Tc) Through Hole TO-92-3 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 190mA (Tj)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VN2410L-G-P013
VN2410L-G-P013
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: MOSFET N-CH 240V 0.19A TO92-3
Stockean: 109761 pcs
Deskarga: VN2410L-G-P013.pdf
RFQ
VN2410LZL1G
VN2410LZL1G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET N-CH 240V 200MA TO-92
Stockean: 3656 pcs
Deskarga: VN2410LZL1G.pdf
RFQ
VN2410LG
VN2410LG
Deskarga: VN2410LG.pdf
VN2460N3-G
VN2460N3-G
deskribapena: MOSFET N-CH 600V 0.16A TO92-3
Deskarga: VN2460N3-G.pdf
Deskarga: VN2406L-G.pdf