VN0300L-G-P002
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VN0300L-G-P002
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 640MA TO92-3
Fitxak: VN0300L-G-P002.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
VN0300L-G-P002ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VN0300L-G-P002 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MOSFET N-CH 30V 640MA TO92-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106117 pcs Datuen fitxa VN0300L-G-P002.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-92-3
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.2 Ohm @ 1A, 10V
Power Dissipation (Max) 1W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 190pF @ 20V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 640mA (Tj) 1W (Tc) Through Hole TO-92-3 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 640mA (Tj)