TSXPC860SRVZQU66D
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TSXPC860SRVZQU66D
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MPU POWERPC 66MHZ 357BGA
Fitxak: TSXPC860SRVZQU66D.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TSXPC860SRVZQU66Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TSXPC860SRVZQU66D fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MPU POWERPC 66MHZ 357BGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6264 pcs Datuen fitxa TSXPC860SRVZQU66D.pdf
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 357-PBGA (25x25) Abiadura 66MHz
Series - Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 357-BBGA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C (TC) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet 10/100 Mbps (1)
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza PowerPC Microprocessor IC - 1 Core, 32-Bit 66MHz 357-PBGA (25x25)