TC1301A-APAVUA
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1301A-APAVUA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TC1301A-APAVUA
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 3.3V/1.8V/2.63V 8MSOP
Fitxak: 1.TC1301A-APAVUA.pdf2.TC1301A-APAVUA.pdf3.TC1301A-APAVUA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
900 pcs
  • Mezua
TC1301A-APAVUAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TC1301A-APAVUA fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LIN 3.3V/1.8V/2.63V 8MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsio askea (Max) 0.18V @ 300mA, - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V, 1.8V, 2.63V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 58dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 1.8V, 2.63V (Reset) 300mA, 150mA 8-MSOP
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 180µA Uneko - Irteera 300mA, 150mA